O NAŠÍ FIRMĚ

Rozvoz čerstvého masa z českých chovů a domácí výroba uzenin

Na trhu působíme již od roku 1999, což nás zavazuje k udržení vysoké kvality výrobků i našich služeb. Specializujeme se na rozvoz čerstvého masa a masných výrobků vlastní výroby pro restaurace, jídelny, hotely, školní a mateřská zařízení. Všechny naše výrobky jsou vždy 100 % bezlepkové a čerstvé. Prodáváme výrobky, za které se nestydíme, sami si na nich doma pochutnáváme!

Rozvoz zdarma

Denní rozvoz masa a masných výrobků ZDARMA v Kladně a okolí.

Bez lepku a čerstvé

Všechny produkty z naší výroby jsou bezlepkové. Každý den k Vám dodáváme maso z českých chovů.

Platba stravenkami

Možnost platby stravenkami Sodexo Pass, Ticket Restaurant a Cheque Dejeuner.

Naše historie

Na trhu působíme již od roku 1999. Za dobu svého působení jsme otevřeli dvě kamenné prodejny v Kladně. Nejdůležitější pro nás vždy byla, je a bude kvalita a čerstvost všech surovin. Každý den k Vám dodáváme maso z českých chovů, konkrétně se jedná o prověřené dodavatele Jatky Blovice, Dolní Heřmanice a další. Naší specialitou jsou uzeniny vlastní výroby, které jsou 100 % bezlepkové, přidáváme do nich kromě masa už jen sádlo, sůl, koření a čerstvý český česnek. Za založením Maso JIPA stojí opravdový mistr řezník, Pavel Dihel, který se věnuje své profesi celoživotně a je pro něj koníčkem. Je rád, že může pracovat s kvalitním masem a ochutnávat vlastnoručně vyráběné uzeniny. Oběd bez masa pro něj už není obědem. Najdete nás na našich 2 kamenných prodejnách v Kladně, Rozdělov a Švermov. Prodejna Švermov disponuje i teplým bufetem, kde na vás každý den čekají klasické české polévky a hotovky.

Co děláme

Specializujeme se na rozvoz čerstvého masa a masných výrobků pro školní, sociální a restaurační zařízení v Kladně a okolí. Vyrábíme vlastní bezlepkové uzeniny a prodáváme kvalitní trvanlivé salámy s ochrannou známkou (Uherák, Poličan, Herkules). Vyberete si u nás vždy v prvotřídní kvalitě maso na gril, kýty, klobásy, sezónní nabídky mas, ale i iberijský špek a francouzské paštiky.

Individuální přístup

Vaše požadavky a přání jsou pro nás samozřejmostí. Stačí zavolat nebo napsat a na všem podstatném se vždy domluvíme. Rádi vám vyjdeme vstříc. Na našich výrobcích si sami rádi pochutnáváme, a proto dokážeme odpovědět na veškeré vaše doplňující dotazy.